«58 жалпы білім беретін пәндер бойынша Республикалық олимпиаданың облыстық кезеңі»
11-11-2020 11:58

2020 жылдың 5-6 қантар күндері Павлодар қаласында 58 жалпы білім беретін пәндер бойынша Республикалық олимпиаданың облыстық кезеңі өтті.

«Жас дарын» мамандырылған мектебінен 13жалпы білім беретін пәндер бойынша білім сайысына қатысқан 54 шәкірттің 38-і жүлдегер атанды.

Олардың арасында 9 оқушы жеңімпаз, 11 оқушы – ІІ орын жүлдегері, 18 оқушы – ІІІ орын жүлдегері атанды. Атап айтқанда, жеңімпаздар қатарында: Темирзинова Мерей(математика, мұғ.: Текенов А.А.),Ахмади Мағжан (Қазақстан тарихы, мұғ.: Қакабаева А.М.), Кажатова Загина (Қазақстан тарихы, мұғ.: Қакабаева А.М.), Қунақпай Мәлике (қазақ тілі мен әдебиет мұғ.: Абдиюсупова Б.Х.), Ғабдолла Ділназ (орыс тілі, мұғ.: Бегежанова А.Е.), Ахменова Адия (орыс тілі, мұғ.: Куставлетова А.Б.), Ахмер Адия (ағылшын тілі, мұғ.: Куватова М.Б.), Бисмельдинова Карима (француз тілі, мұғ.: Батаева К.К.),Жумасейіт Айгерим (француз тілі, мұғ.: Батаева К.К.).

ІІ орын жүлдегерлері: Сағиден Әлем (физика, мұғ.: Смагулов Қ.Т.), Косанов Адильхан (информатика, мұғ.: Шайхимов А.А.), Мусин Адильжан, Әкімжан Дариға (биология, мұғ.: Қисап А.С.), Бахтыбекқызы Аяулым (Қазақстан тарихы, мұғ.: Итемгенов Б.У.), Амангелді Қымбат (Қазақстан тарихы, мұғ.: Қакабаева А.М.), Нурмағамбетов Шыңғыс, Бәри Диас (география, мұғ.: Кайдарова Л.С.), Успанова Анель, Белялова Меруерт (орыс тілі, мұғ.: Куставлетова А.Б.), Жумаханова Дария (ағылшын тілі, мұғ.: Дауылбаева К.М.).

ІІІ орын жүлдегерлері:Абай Диана (математика, мұғ.: Текенов А.А.),Утенов Ансар, Мағзам Ұлан (физика, мұғ.: Сумбаева А.Х.), Сарбупеев Сулейман (информатика, мұғ.: Момынов Қ.М.),Суханкулова Камила, Рахимжанова Ботагоз, Кусмангалиева Азель (биология, мұғ.: Қисап А.С.), Сарсенбаева Нурия (химия, мұғ.: Абдрахманова Ф.Е.), Дуппаева Камилла, Абенова Дильназ, Бауыржанова Амилия, Жумагулова Азиза, (құқық негіздері, мұғ.: Қакабаева А.М.), Сапарғали Әлиасқар, Серикбаева Диляра, Жақсылық Нұршат (география, мұғ.: Кайдарова Л.С.), Кабиденова Нурия, Ахын Балжан (қазақ тілі мен әдебиет мұғ.: Кабылова А.М.), Нурғали Мөлдір (қазақ тілі мен әдебиет мұғ.: Абдиюсупова Б.Х.).

Сонымен қатар, 4 оқушы жоғары оқу орындарының Грант иегерлері атанды:  Нұр-Сұлтан қ. Халықаралық Университетіне Сағиден Ә. (физика), Ахмер А.(ағылшын тілі); Павлодар Мемлекеттік Университетіне Сарбупеев С. (информатика), Сарсенбаева Н.(химия).

Олимпиаданың қорытындысында, ең үздік нәтижелері үшін «Жас дарын» мамандырылған мектебі командасы "Ең Үздік олимпиадалық команда-2020" номинациясын жеңіп алып, қоғамдық-гуманитарлық бағыттағы пәндер бойынша І орынмен, жаратылыстану-математикалық  бағыттағы пәндер бойынша ІІ орынмен марапатталды.