«Пәндік олимпиада жетістігі»
02-06-2016 05:35

Пәндік олимпиадалар:

-          2011-2012 о.ж:

-          30 орын (облыстық)

-          3 орын (республикалық: 2-астрофизика, 1-Бітібаева атындағы олимпиада)

-          1 орын (халықаралық - астрофизика)

-          2012-2013 о.ж: 24 орын (облыстық)

-          5 орын (республикалық);

-          2 орын (халықаралық Сәтбаев олимпиадасы);

-          1 орын (аймақаралық Қ.Бітібаева  олимп-сы)

-          2013-2014 о.ж.:

-          12 орын облыстық юниорлық олимпиадада (3 орын – физика, 3 орын – биология, 3 орын – информатика, 3 орын – химия)

-          Интеллектуалдық «Зияткерлік» ауысымындағы ағылшын тілі пәні бойынша рейтинг нәтижелері:

ІІ орын – 2;

-          Облыстық пәндер олимпиадасы: 24 жүлделі орын  (І орын – 6; ІІ орын – 8; ІІІ орын – 10).

-          Жас математиктердің ХLІІ  Орал турнирі: ІІ дәрежелі диплом – жоғары топ ІІ лигасы

математикалық шайқасының ІІ дәрежелі жүлдегері, Казань қ-сы, 2013ж.

2014-2015 о.ж:

-          34 орын (облыстық)

-          6 орын (республикалық);

-          6 орын (халықаралық Сәтбаев олимпиадасы);

-          2 орын (Республикалық Қ.Бітібаева  олимп-ы)

-          8 орын  (облыстық жасөспірімдер олимп-сы)

-          8 орын (жазғы  физ-мат мектебіндегі лагерь)

8-сынып оқушысы Мохаммед Али-Амир-Республикалық  математикадан пән олимпиадасы-Абсолюттік чемпион, Мәскеудегі жазғы мектеп -Алтын медаль, Балкан олимпиадасы-қола медаль.

2015-2016 о.ж:

-          34 орын (облыстық)

-          3 орын (республикалық);

-           1 орын (халықаралық Жібек жолы олимпиадасы):

-          «Жас дарын» мамандандырылған мектебінің 9 сынып оқушысы Мохаммед-Али Амир(ұстазы Текенов Арыстан Анатольевич) Халықаралық «Жібек жолы» математика олимпиадасының жеңімпазы атанып, алтын медалін иеленді.  2016 жылдың 7-8 наурыз

-          Жәутіков олимаиадасы-1: 2016 жылдың 12 – 20 қаңтар күндері аралығында Алматы қаласында математика, физика және информатикадан ХІІ Халықаралық Жәутіков олимпиадасы өтті. Олимпиаданың қола медаліне  «Жас дарын» мамандандырылған мектебінің оқушысы Мохаммед-Али Амир (математика) ие болды.

-          9 орын  (облыстық жасөспірімдер олимп-сы), 3-Құрмет грамотасы

9-сынып оқушысы Мохаммед Али-Амир-Республикалық  математикадан пән олимпиадасы-І орын иегері.

-       У. Жолдасбеков атындағы механика және математика бойынша V халықаралық ғылыми жобалар конкурсында ІІІ орын: Павлодар қаласы «Жас дарын» мамандандырылған мектебінің 11 сынып оқушылары  Әбу Арыстан «Хаффман әдісі» және Ускембаев Айдар «Сұйық металлдар жабысқақтығының математикалық үлгілеуі» жоба

-          Ресейдің Уральск қаласында өткен «Орыс тілі- шет тілі»атты ҮІ халықаралық олимпиадаға қатысқаны үшін мектеп «Алғыс хатпен» марапатталды.

Пән олимпиадасы  сайысының салыстырмалы қорытындылары бойынша 2012-2013 оқу жылымен салыстырғанда биылғы оқу жылы пән олимпиадасынан облыстық деңгейде 10 жүлдегерге, республикалық деңгейде  жүлдегерге, халықаралалық деңгейде 6 артқандығы, жасөспірімдер олимпиадасынан да өсу байқалады, республика деңгейінде өткізілген математикалық шайқаста мектеп командасы Гран -Приді жеңіп алды. Биылғы оқу жылында өткен республикалық, халықаралық олимпиада қорытындысы бойынша математика пәнінен 9-сынып оқушысы Мохаммед Али -Амир КБТУ грантын, география пәнінен – 11 сынып оқушысы Әбу Арыстан Халықаралық IT университеті грантын,  қазақ тілі және әдебиеті пәнінен «Жас дарын» мамандандырылған мектебінің 11 -сынып оқушысы Ауезханова Айдана Алматы менеджмент университетінің грант иегері атанды.